Propagowanie świadomego oddawania narządów
do przeszczepu poprzez rozpowszechnianie
aktywności fizycznej i sportu.

 
fbtwitter 
Previous Next

15. Bieg po Nowe Życie, 7 września 2019 r. Warszawa, Wilanów

Pacjenci po transplantacji narządów z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji po raz 15. wystartują w Biegu po Nowe Życie, dając żywe świadectwo, że transplantacja jest najlepszą i najefektywniejszą metodą ratowania życia ludzkiego.

"Po raz pierwszy w Dzielnicy Wilanów, ale już po raz szósty w stolicy odbędzie się wielkie wydarzenie promujące polską transplantologię – Bieg po Nowe Życie.

Jubileuszowa edycja wydarzenia odbędzie się 7 września w miejscu wyjątkowym, bowiem gospodarzem wielkiego spotkania promującego transplantologię będzie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

To właśnie tam, na terenie wyjątkowego zespołu pałacowo-parkowego pomaszerują równie wyjątkowe sztafety 15. Biegu po Nowe Życie.

Punktualnie o godzinie 12:00, najpierw do rozgrzewki, a kilkanaście minut później do startu staną osoby po przeszczepieniu narządów, przedstawiciele świata medycyny oraz przyjaciele Biegu po Nowe Życie – gwiazdy ekranu, sportu, muzyki" Źródło: www.biegponowezycie".

 1procent

Rozliczenie PIT we współpracy z
Instytutem Wsparcia
Organizacji Pozarządowych
 
w ramach projektu PITax.pl dla OPP

 

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

Wydarzenia

15 Bieg po Nowe Życie
15 Bieg po Nowe Życie

15. Bieg po Nowe Życie, 7 września 2019 r. Warszawa, Wilanów Pacjenci po transplantacji narządów z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji po raz 15. wystartują w Biegu po Nowe Życie, dając żywe świadectwo, że transplantacja jest najlepszą i najefektywniejszą metodą ratowani [ ... ]

XXII Światowe Igrzyska po Transplantacji
XXII Światowe Igrzyska po Transplantacji, Newcastle, 17-24 sierpnia 2019 r. Wielka Brytania, Zdobyto 28 medali, 11 złotych, 9 srebrnych,8 brązowych. Team manager: Prof. Andrzej Chmura, mgr Krystyna Murdzek

XXII Światowe Igrzyska po Transplantacji, Newcastle, 17-24 sierpnia 2019 r. Wielka Brytania, Zdobyto 28 medali, 11 złotych, 9 srebrnych,8 brązowych. Team manager: Prof. Andrzej Chmura, mgr Krystyna Murdzek

Mistrzostwa Europy dla Osób po Transplantacji i Dializowanych

Mistrzostwa Europy dla Osób po Transplantacji i Dializowanych, 17-24 czerwca 2018 r. Cagliari, Sardynia, Włochy 42 medale zawodników po transplantacji Polscy zawodnicy po transplantacji narządów po raz kolejny udowodnili, że należą do czołówki europejskiej. Zdobyli 42 medale, w tym: 1 [ ... ]

XIII Ogólnopolskie Igrzyska po Transplantacji i Dializowanych

XIII Ogólnopolskie Igrzyska po Transplantacji i Dializowanych,
17-20 maja 2018 r. Bełchatów Impreza dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Fresenius Medical Care Polska, Urzędu Miasta Bełchatowa, Starostwa Bełchatowskiego, Darowizn 1% i wpłat własnych.

Partnerzy

ideau


logo biorcy

Bieg po nowe życie

nordic

Jak pomóc?

 

Darczyńcy:

sponsorzy 2

więcej >>>

Please publish modules in offcanvas position.