Propagowanie świadomego oddawania narządów
do przeszczepu poprzez rozpowszechnianie
aktywności fizycznej i sportu.

 
fbtwitter 

VI Mistrzostwa Polski dla Osób po Transplantacji i Dializowanych w strzelectwie sportowym, 25 października 2013 r., Jedlicze

DSC04828W dniu 25 października 2013 r. w Jedliczu, w Liceum im. Marii Konopnickiej odbyły się VI Mistrzostwa Polski dla Osób po Transplantacji i Dializowanych w strzelectwie sportowym. Rozegrano dwubój strzelecki. Strzelano z karabinu pneumatycznego i kbks-u. Najlepszym strzelcem zawodów został Józef Śliwianka z Niebieszczan koło Sanoka.

DSC04653

Jedlicze13 n
Po zawodach strzeleckich w hotelu Galeria Glorietta, w Iwoniczu-Zdroju odbyła się dekoracja medalowa. Medaliści otrzymali medale i piękne upominki z Krośnieńskich Hut Szkła ,,KROSNO" S.A.

DSC04836

Po dekoracji odbyło się spotkanie integracyjne. Zawodnicy trenowali bowling, a później w czasie wspólnej kolacji przy rytmach muzyki cieszyli się ze wspólnego spotkania. 


Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor z I Liceum, mgr Iwonie Pytel i nauczycielowi przysposobienia obronnego i instruktorowi strzelectwa, Panu mgr Andrzejowi Cynarskiemu za serdeczne przyjęcie i organizację zawodów dla pacjentów po transplantacji. W organizacji zawodów pomagali uczniowie z klasy o kierunku wojskowym.
Szczególne podziękowania dla Dyrekcji Krośnieńskich Hut Szkła „Krosno” S.A. za upominki, hotelu Galeria Glorietta za bezpłatne udostępnienie kręgielni i promocyjne koszty usług hotelowo-gastronomicznych. Dziękujemy również Panu Dyrektorowi z Delikatesów Zielony Koszyk za przekazanie wody i artykułów spożywczych dla zawodników, a także Pani Lidii Fiejdasz z Piekarni z Iwonicza za przekazanie pysznych wypieków. To dzięki życzliwości sponsorów dało się nam uświetnić Mistrzostwa Polski. 

Wyniki sportowe znajdują się w zakładce KOMUNIKATY

Zapraszamy do galerii zdjęć >>

 Sponsorzy:

logo KROSNOlogo zk

Please publish modules in offcanvas position.