Propagowanie świadomego oddawania narządów
do przeszczepu poprzez rozpowszechnianie
aktywności fizycznej i sportu.

 
fbtwitter 

V Mistrzostwa Polski dla Osób po Transplantacji i Dializowanych w strzelectwie sportowym, 19 października 2012 r., Jedlicze

dsc03631W dniu 19 października 2012 r. w Jedliczu, w Liceum im. Marii Konopnickiej odbyły się V Mistrzostwa Polski dla Osób po Transplantacji i Dializowanych w strzelectwie sportowym. Rozegrano dwubój strzelecki. Strzelano z karabinu pneumatycznego i kbks-u.
Najlepszym strzelcem zawodów okazał się Marcin Zimny z Grudziądza.

Po zawodach strzeleckich w hotelu Galeria Glorietta, w Iwoniczu-Zdroju odbyło się spotkanie integracyjne. Zawodnicy trenowali bowling a później w czasie wspólnej kolacji przy rytmach muzyki cieszyli się ze wspólnego spotkania.

Był to jeden z etapów przygotowań do biathlonu letniego, który rozegrany będzie w czasie 8 Europejskich Igrzysk dla Osób po Transplantacji i Dializowanych w 2014 r., w Krakowie.

Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor z I Liceum, mgr Iwonie Pytel i nauczycielowi przysposobienia obronnego i instruktorowi strzelectwa, Panu mgr Andrzejowi Cynarskiemu za serdeczne przyjęcie i organizację zawodów dla pacjentów po transplantacji. Jak co roku do organizacji zawodów włączyli się uczniowie, zawodnicy uprawiający strzelectwo sportowe. Szczególne także podziękowania dla Dyrekcji hotelu Galeria Glorietta za bezpłatne udostępnienie kręgielni i promocyjne koszty usług hotelowo-gastronomicznych oraz dla Piekarni Lidii Fiejdasz za przekazanie smacznych wypieków dla zawodników.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Please publish modules in offcanvas position.