Propagowanie świadomego oddawania narządów
do przeszczepu poprzez rozpowszechnianie
aktywności fizycznej i sportu.

 
fbtwitter 

X Krakowskie Dni Dializoterapii, 6-8 września 2012 r., Kraków

img_01Dzięki zaproszeniu Pana Profesora Olgierda Smoleńskiego przedstawiciele naszego stowarzyszenia uczestniczyli w X Jubileuszowych Krakowskich Dniach Dializoterapii, w dniach od 6 do 8.09.2012 r. w Krakowie. Stowarzyszenie reprezentowali: Krystyna Murdzek, Andrzej Marciniak i Robert Kowalski.

W czasie uroczystej Gali Otwarcia w dniu 6 września 2012 w Teatrze im. Juliusza Słowackiego, mieliśmy zaszczyt w obecności szanownego gremium Profesorów, lekarzy i zaproszonych gości  po raz pierwszy uroczyście poinformować, że Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji będzie organizatorem 8 Europejskich Igrzysk dla Osób po Transplantacji i Dializowanych, w Krakowie, w 2014

W czasie trwającej konferencji wzięliśmy aktywny udział w sesji zorganizowanej przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych pt. „Nasze problemy i nasze działanie. Sesja pacjentów dializowanych”. Moderatorem była Pani dr Iwona Mazur – Prezes Stowarzyszenia (OSOD). Wykład wygłosiła m.in. Krystyna Murdzek – prezes PSST. Tematem wykładu była promocja 8 Europejskich Igrzysk, Kraków 2014.

Dziękujemy bardzo Panu Profesorowi Olgierdowi Smoleńskiemu za możliwość promocji  8 Europejskich Igrzysk w czasie Gali Otwarcia X KDD, oraz Pani Prezes dr Iwonie Mazur za możliwość wspólnego pokazania osiągnięć  stowarzyszeń w prezentacji wystawowej.

Please publish modules in offcanvas position.