Propagowanie świadomego oddawania narządów
do przeszczepu poprzez rozpowszechnianie
aktywności fizycznej i sportu.

 
fbtwitter 

Podziękowanie dla darczyńców 1 %

logo 1 procent

 

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji dziękuje bardzo za przekazanie darowizny 1% od podatku dochodowego za rok 2012.
Rozliczenie pozyskanych darowizn umieszczamy w sprawozdaniu finansowym za dany rok na stronie: www.sportpotransplantacji.org.pl
Informujemy, że w roku 2013 pozyskaliśmy kwotę 54501,80 zł.
Pozyskane środki w roku 2013 częściowo już zostały wykorzystane na organizację imprez sportowo – rehabilitacyjnych i obsługę biura oraz promocję i organizację 8. Mistrzostw Europy dla Osób po Transplantację i Dializowanych, Kraków 2014.
Jesteśmy wdzięczni za dotychczasowe darowizny i bardzo prosimy o wsparcie w roku 2014 oraz prosimy o zachęcenie znajomych do przekazania stowarzyszeniu darowizn 1 % oraz dla Rafała Nowickiego (dom po spaleniu).
Wszystkie pozyskane środki przeznaczymy na organizację do 8. Mistrzostw Europy dla Osób po Transplantacji i Dializowanych, które odbędą się w dniach od 16-23 sierpnia 2014r., w Krakowie.
Mistrzostwa to europejski projekt Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji na rzecz pacjentów po przeszczepieniu i dializowanych w zakresie sportu, zdrowia i edukacji. Edukacja dotyczyć będzie rozwoju transplantacji, promocji zadań prozdrowotnych oraz aktywizacji mieszkańców Krakowa i Polski do gotowości dzielenia się życiem poprzez świadome dawstwo narządów.
Poprzez udział w zawodach chcemy pokazać społeczeństwu, że „Przeszczep to nowe Życie"

W imieniu Zarządu

Krystyna Murdzek

Prezes

Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji

Please publish modules in offcanvas position.